«1...1516171819...67»

Moderátor
11 éve
Jani és Treblowida az airsoftról:Veszek a klánnak 500-ért springes pisztolyt,én meg leszek sima légpisztollyal és gyalogsági ásóval
Szerintem meg igenis fordítva(nyalod a seggem ordítva).Ha játék kell akkor meg Ace of Spades.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Mit akartok ezzel a ganéval? Ugyan olyan kuki, mint a minecraft. :SSSSS
.

Moderátor
11 éve
Nem gané,és ebben igenis fontos a csapatmunka,pláne ha ellenem vagytok.Szerintem meg a te F1-ed a gané.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Treb, majd szólj ha meg van az F1. Andris, szerintem meg ne vitatkozzunk gané játékokon. :DD
.

Moderátor
11 éve
Treb te nepofázzál,ma még azért panaszkodtál hogy miért nem füstől meg remeg az as mint egy igazi fegyver
Jani:ízlések és pofonok.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Ahhoz képest hogy Treb panaszkodik az airsoftra, nekem nem egészen ez jött le. Amúgy meg egy műanyag golyókat kilövő fegyver féleségnek miért kéne füstölnie, mikor lő?:O
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Ne várj rángatást olyan valamitől, ami műanyagot lő.
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
LoL, ti komolyan ezen vitáztok? xd Amúgy most a LoL-ról jut eszembe, hogy mehetnénk akár LoL-ozni is :) Marc is jöhetne feedernek xd
A régi bannerem már nem működik. :(

Felhasználó
11 éve
Il-2? Egyszer lanon nyomva volt egy poen: az egyik srácot befogtam és lassan, de fokozatosan csökkent a távolság. Amikor teljesen betöltötte a cékeresztet és éppen lőni akartam, beindult veszettül és otthagyott állva. (Vö. Végsõ visszaszámlálás, f-14 - Zero) Kiderült kékhalál volt nála.

Felhasználó
11 éve
A Lol számomra nem jó, mert az angol tudásom nem a legmegfelelőbb ehhez a játékhoz. Valamint nem is tetszenek az ilyen típusú, felül nézetes játékok, ahol a szintek közötti lépkedés, valamint az a cél, hogy öljünk meg minden orkot, meg mit tudom én mit..
«1...1516171819...67»